Niečo o nás

     V skratke niečo o nás. Človek celý život hľadá miesto kúsok zeme ktorý v ňom v prvom momente zanechá pocit blaha, pohody a emócie. Až takéto miesto človek nájde, zamýšľa sa nad tým, či by tu vedel žiť, alebo sa aspoň rád vracal. My sme takéto miesto našli. Je krásne, vsadené na okraji lesa, ktorý je slnkom zaliaty po celý deň, a preto v obci Malá Tŕňa dostalo do vienka pomenovanie „K Teplej Stráni.“

     Spočiatku sa pozemok formoval ako chalupárska rodinná usadlosť. Charakter lokality akoby udávala sama architektonická spontánnosť, pri tvorení niečoho, čo sa v konečnom dôsledku zrodilo ako „Gazdovský dvor Kolonia.“

     Gazdovský dvor preto, že ponecháva kus starej dediny v starých kosačkách, hrabličkách a históriou zaprášených vecí, ktoré slúžili k bežnému životu starého gazdu. Dnes sú vkusne uložené pre pohľad turistov, ktorí by chceli ochutnať v letnej reštaurácii miestne špeciality, či jedlo starých materí.

O nás
O nás

     A prečo Kolonia? Pozemok je členený na tri územné celky. Parkovisko s letným amfiteátrom, prírodnou sezónnou reštauráciou, atrakcie pre deti, hojdačky, preliezačky a pieskovisko. Druhý pozemok zahŕňa ubytovacie priestory v chalupárskom domčeku a atrakcie ako bazén s vodopádom, Fínsku vírivú kúpaciu kaďu a štýlový bar s recepciou a saunou.

     V bare je možnosť posedenia pri domácej peci, v ktorej sa pečú rôzne špeciality. Ako rodinný podnik ponúkame rôzne ochutnávky Tokajských vín v malej pivničke. Pivnička je súčasťou letného altánku, ktorý v lete slúži ako barbeque kútik pre ubytovaných hostí. Na vedľajšom pozemku, ktorý je súčasťou nášho rezortu, sa nachádza chalúpka na ubytovanie v dedinskom duchu. Má kapacitu pre 10 osôb so samotným parkoviskom a pivničkou.

     Duch nášho rodinného podnikania je zameraný na poskytnutie maximálneho komfortu služieb v jednoduchých podmienkach, či už pre jednotlivcov, skupiny, rodiny, či firemné akcie s možnosťou projekcie v našej novovybudovanej reštaurácii.

Príďte okúsiť „Útek do raja“, tam kde život začína !!!