Ubytovanie Malá Tŕňa

Štýlové ubytovanie v krásnej prírode nad obcou Malá Tŕňa.  Ponúkame moderné aj štýlove ubytovanie v dedinskom duchu.

Štúdiový apartmán
Štúdiový apartmán

     Apartmán pozostáva z otvorenej dvojizby, ktorá má samostatný kuchynský kútik vybavený kompletným kuchynským náradím. Ďalej obsahuje kávovar, chladnička s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a súčasťou je aj vinný minibar. Samozrejmosťou je možnosť sledovania TV s 150 programami.

V apartmáne je jedna manželská posteľ a poschodová posteľ s rozmermi pre dospelé osoby. Ďalej je možnosť detského prístelku.

Pred apartmánom sa nachádza samostatná terasa so sedením, slnečníkom a opaľovacími lehátkami.

Súčasťou je veľká skriňová stena pre možnosť uloženia batožiny pre 4 osoby. K dispozícii sú hygienické prezuvky, uteráky so županmi.

Súčasťou je aj moderná kúpeľňa s WC, ktorá je bezbariérovo riešená – vhodná pre telesne postihnutých. Atmosféru pohodlia a oddychu dotvárajú ručne robené masívne postele s kvalitnými matracami s pamäťovou penou.

Domček ``Starej matere``

     Rezort Kolonia ponúka ubytovanie charakteru sedliackeho domu s izbami s dvomi posteľami s možnosťou prístelku a detskej postieľky.

   Domček nad bazénom ponúka izbu Starej matere, ktorá je dvojposteľová s možnosťou prístelku. Táto izba je zariadená v duchu starej mami a poskytuje v chladných zimných večeroch možnosť si zakúriť v starej kachľovke. Predsieň a súčasne vstup do izieb tvorí starodávny a štýlový kuchynský nábytok s možnosťou samostatného využitia a panoramatickým preskleným výhľadom na celý areál. Ďalšie dve izby sú vo forme štúdia so samostatnými dverami.

    Teplé večerné chvíle je možné tráviť na spoločnej terase s výhľadom z vtáčej perspektívy, pretože domček je na kopci. Ubytovaní v tomto domčeku majú priamy výhľad na sledovanie premietacej nočnej projekcie, čo prináša určitý komfort tohto domčeka. Ak by ste boli hladní, reštaurácia je kúsok od terasy…

Samostatný domček

     Pre rodinné víkendy je možnosť rezervácie samostatného domčeka s ubytovacou kapacitou 10 osôb so spoločenskou miestnosťou, kuchynkou a veľkou terasou na spoločné posedenie. Súčasťou domčeka je malá záhradka, kde si zákazník môže nazbierať čerstvú zeleninu v rámci sezóny a vybočiť tak trochu zo sveta mesta a moderny.

V celom areáli je dostupná bezplatná wifi.

Možnosť parkovania priamo pred apartmánom.