Ubytovanie Malá Tŕňa

Štýlové ubytovanie v krásnej prírode nad obcou Malá Tŕňa.  Ponúkame moderné aj štýlove ubytovanie v dedinskom duchu.

Štúdiový apartmán
Štúdiový apartmán

     Apartmán pozostáva z otvorenej dvojizby, ktorá má samostatný kuchynský kútik vybavený kompletným kuchynským náradím. Ďalej obsahuje kávovar, chladnička s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a súčasťou je aj vinný minibar. Samozrejmosťou je možnosť sledovania TV s 150 programami.

V apartmáne je jedna manželská posteľ a poschodová posteľ s rozmermi pre dospelé osoby. Ďalej je možnosť detského prístelku.

Pred apartmánom sa nachádza samostatná terasa so sedením, slnečníkom a opaľovacími lehátkami.

Súčasťou je veľká skriňová stena pre možnosť uloženia batožiny pre 4 osoby. K dispozícii sú hygienické prezuvky, uteráky so županmi.

Súčasťou je aj moderná kúpeľňa s WC, ktorá je bezbariérovo riešená – vhodná pre telesne postihnutých. Atmosféru pohodlia a oddychu dotvárajú ručne robené masívne postele s kvalitnými matracami s pamäťovou penou.

Domček ``Starej matere``

     Rezort Kolonia ponúka ubytovanie charakteru sedliackeho domu s izbami s dvomi posteľami s možnosťou prístelku a detskej postieľky.

   Domček nad bazénom ponúka izbu Starej matere, ktorá je dvojposteľová s možnosťou prístelku. Táto izba je zariadená v duchu starej mami a poskytuje v chladných zimných večeroch možnosť si zakúriť v starej kachľovke. Predsieň a súčasne vstup do izieb tvorí starodávny a štýlový kuchynský nábytok s možnosťou samostatného využitia a panoramatickým preskleným výhľadom na celý areál. Ďalšie dve izby sú vo forme štúdia so samostatnými dverami.

    Teplé večerné chvíle je možné tráviť na spoločnej terase s výhľadom z vtáčej perspektívy, pretože domček je na kopci. Ubytovaní v tomto domčeku majú priamy výhľad na sledovanie premietacej nočnej projekcie, čo prináša určitý komfort tohto domčeka.

Samostatný domček

     Pre rodinné víkendy je možnosť rezervácie samostatného domčeka s ubytovacou kapacitou 10 osôb so spoločenskou miestnosťou, kuchynkou a veľkou terasou na spoločné posedenie. Súčasťou domčeka je malá záhradka, kde si zákazník môže nazbierať čerstvú zeleninu v rámci sezóny a vybočiť tak trochu zo sveta mesta a moderny.

V celom areáli je dostupná bezplatná wifi.

Možnosť parkovania priamo pred apartmánom.